AYA-sessie: wat als… iemand uit jouw omgeving op jonge leeftijd recent kanker kreeg?

Datum: 24 maart 2026
Locatie: campus Gasthuisberg
Onlangs werd iemand die jou heel dierbaar is, op jonge leeftijd geconfronteerd met kanker. Een kankerdiagnose is op geen enkele leeftijd evident, maar op jonge leeftijd komt zo’n diagnose helemaal als een donderslag, ook voor de omgeving.

Praktisch

Datum: 24 maart 2026, 14:30 - 16:00
Prijs: Gratis, inschrijven verplicht
Doelgroep: Voor naasten van jongeren en jongvolwassenen met kanker (AYA’s) die recent een diagnose kregen
Dit event wordt nog herhaald op een ander tijdstip.

Ook als lief, partner, mama, papa, plusouder, vriend, vriendin, nauwe collega ben je hard geschrokken en voel je nu misschien veel verdriet, boosheid, machteloosheid. 

In deze sessie gaan we in op wat dit voor jou betekent, hoe je de AYA kan ondersteunen maar ook bij wie jij terecht kan als naaste. Je krijgt informatie over ons aanbod en de mogelijkheid om ervaringen uit te wisselen met andere naasten.

Inschrijven

Schrijf je nu in voor deze AYA-sessie.

Dit event vindt ook nog plaats op:

26 mei 2026, 14:30 - 16:00 - Meer informatie
Laatste aanpassing: 19 januari 2026