Centrum erfelijke hartziekten 
Weblinks
Patiëntenverenigingen

 


Weblinks

Europa

Noord-Amerika 


Patiëntenverenigingen 

 

Hartekinderen

 

ZETEL VAN DE VERENIGING 

Hartekinderen vzw
Julius Hostelaan 2a 
8700 Tielt
Website: www.hartekinderen.be 
e-mail: info@hartekinderen.be

 

LID WORDEN 

Lid word je door een mailtje te sturen naar info@hartekinderen.be en na overschrijving van het lidgeld. Je kan al lid worden vanaf 5 euro, vanaf 45 euro krijg je automatisch een fiscaal attest toegestuurd. Wie lid is, ontvangt ons tijdschrift gratis.

Reknr:
BNP Paribas Fortis - IBAN BE 19 2900 3273 6612 - BIC GEBABEBB
Hartekinderen vzw Julius Hostelaan 2a 8700 Tielt

 

CONTACTEN 

PROVINCIE ANTWERPEN

Peter en Manuele Van den Broeck-Fleurbay 
2390 Westmalle, 03/383 63 40 
peter.van.den.broeck7@telenet.be

Patrick en Hilde Ooms-Goossens 
2980 Zoersel, 03/385 2342 
patrickenhilde@skynet.be 

PROVINCIE OOST-VLAANDEREN

Koen en An Fauconnier-Comminne 
9860 Balegem, 09/362 67 13
koen.fauconnier@hotmail.be

Luc en Claudine De Baerdemacker-Verstuyft
9920 Lovendegem, 09/372 81 97
luc.debaerdemacker@telenet.be

Willem Geysen
9111 Belsele, 03/777 90 38
willem.geysen@skynet.be

PROVINCIE WEST-VLAANDEREN

Chris en Hilde Deloof-De Craemer 
8700 Tielt
chris.deloof@hartekinderen.be 

Didier en Peggy Vereecke - Van Landeghem
8750 Wingene, 050/28 14 71
didier.vereecke@hartekinderen.be

Claude en Saskia Vanhouteghem - Delodder
8780 Oostrozebeke, 056/66 35 31
claude.vanhouteghem@hartekinderen.be

Martin en Nelly Verkest-Taecke 
9301 Heist-aan-zee, 050/51 41 25

Joost en Petra Mestdagh - De Decker
8700 Tielt, 051/40 76 11
joostenpetra@hotmail.com

PROVINCIE VLAAMS-BRABANT

Ronald & Veerle De Voster - De Boeck
1880 Kapelle-Op-Den-Bos
veerle-de-boeck@hotmail.com

PROVINCIE LIMBURG

Erik Janssen
3930 Hamont-Achel, 011/44 64 42
eapjanssen@hotmail.com