Contacteer het CTC

Algemeen e-mailadres van het CTC voor een aanvraag van een S-nummer of vragen omtrent klinische studies: ctc@uzleuven.be of +32 16 34 19 98.

Overzicht contactgegevens

Hoofd CTC

E-mailadres

Telefoonnummer

Katelijne De Nys

katelijne.denys@uzleuven.be

 

Loket

E-mailadres

Telefoonnummer

An Hendriks (coördinator)

an.hendriks@uzleuven.be

+32 16 34 21 23

Stijn Dickens

stijn.dickens@uzleuven.be

+32 16 34 16 03

Tina November

tina.november@uzleuven.be

+32 16 34 23 45

Veerle Loozen

veerle.loozen@uzleuven.be

+32 16 34 23 44

Monitoring

E-mailadres

Telefoonnummer

Clara Vlassak

clara.vlassak@uzleuven.be

+32 16 34 27 65

Hilde De Tollenaere

hilde.detollenaere@uzleuven.be

+32 16 34 43 91

Winde Vanbrabant

winde.vanbrabant@uzleuven.be

+32 16 34 43 92

Juridisch Cel

E-mailadres

Telefoonnummer

Jean-Jacques Derèze (coördinator)

jean-jacques.dereze@uzleuven.be

+32 16 34 21 15

Angélique Rézer

angelique.rezer@uzleuven.be

+32 16 34 18 00

Lotte Seghers

lotte.seghers@uzleuven.be

+32 16 34 10 76

Aernout De Raemaeker

aernout.deraemaeker@uzleuven.be

+32 16 34 40 88

Michèle Dekervel

michele.dekervel@uzleuven.be

+32 16 34 17 50

Lisa Willems

lisa.willems@uzleuven.be 

 

Gert Lemmens

gert.lemmens@uzleuven.be

+32 16 34 12 40

Administratief medewerker

E-mailadres

Telefoonnummer

Renée Josephine De Win

renee.dewin@uzleuven.be

+32 16 34 19 99

Financieële Cel

E-mailadres

Telefoonnummer

Thomas Fannes (coördinator)

thomas.fannes@uzleuven.be

+32 16 34 75 11

Patricia Vermeiren

patricia.vermeiren@uzleuven.be

+32 16 34 75 12

Lien Landuyt

lien.landuyt@uzleuven.be

+32 16 34 74 34

Dries Devondel

dries.devondel@uzleuven.be

+32 16 34 74 92

Myrnah Goossens

myrnah.goossens@uzleuven.be

+32 16 34 74 57

Nele Vleminckx

nele.vleminckx@uzleuven.be

+32 16 34 74 97

Dora Hinoul

dora.hinoul@uzleuven.be +32 16 34 04 47

Deborah Brosens

deborah.brosens@uzleuven.be

+32 16 34 73 56